مشاوره، ساخت و راه اندازی

گروه ماشین سازی فضلی با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه 30 ساله خود در زمینه طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی ماشین آلات صنایع و معادن در اقصی نقاط کشور پهناورمان ایران این آمادگی را دارد تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی به متقاضیان، معدن داران، کارفرمایان و مشتریان خدمات خود را ارائه کند.

تیم مشاوره و دپارتمان فنی و مهندسی این گروه آماده پاسخگویی به هرگونه درخواست در زمینه مشاوره، فروش، طراحی و نصب و اجرای تجهیزات است و با امکان سنجی راه اندازی تمامی خدمات ذکر شده در همه نقاط ایران و همچنین کشورهای همسایه اعلام می دارد.

نصب و راه اندازی دستگاه ها

در کلیه مراحل هر پروژه از شروع ثبت سفارش و خرید تا نصب و راه اندازی و تحویل دستگاه ها و ماشین آلات به کارفرما مرحله نصب و راه اندازی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

شرکت های سازنده دستگاه، برای نصب و راه اندازی ماشین آلات باید از تجربه و دانش کافی و لازم برخوردار باشد؛ چرا که همه مراحل طراحی تا ساخت در این مرحله به ثمر می نشیند و با راه اندازی دستگاه و تولید محصول نهایی پیمانکار و کارفرما به هدف خود می رسند و بدین ترتیب شاهد اتمام پروژه های موفق و کامل خواهیم بود.

تیم نصب و راه اندازی گروه ماشین سازی فضلی بارها و بارها به این مهم دست یافته است و رضایت کارفرمایان و سفارش دهندگان خود موید این ادعاست.